Lekcje angielskiego Online

Lekcje i kursy dla osób prywatnych i firmLekcje angielskiego przez internet dla Ciebie:

Jeżeli tradycyjny kurs Cię nie interesuje, ponieważ uważasz, że nauka angielskiego poprzez lekcje indywidualne bardziej odpowiadają Twoim potrzebom językowym, mamy coś dla Ciebie. Lekcje online to szczególnie polecana forma nauki dla osób chcących usystematyzować wiedzę z języka angielskiego, pogłębić ją i uzupełnić braki, bądź skorygować błędy nabyte podczas samodzielnej nauki. Jeżeli chcesz mieć pewność, że lekcje przeprowadzane będą pod Twoim kątem i przez kadrę cieszącą się międzynarodowym uznaniem, zapoznaj się z naszą ofertą:

Lekcje angielskiego przez internet

Indywidualne lekcje angielskiego online

Nauka przez internet przeznaczona dla osób, które wolą lekcje indywidualne niż kurs kilkuosobowy. Nauka online odbywająca się w systemie 1:1 czyli nauczyciel oraz student (bez udziału innych studentów), jest jedną z najefektywniejszych form przyswajania wiedzy. Indywidualne lekcje online odbywają się o stałych porach ustalonych w ramach dostępnego grafiku i gwarantują postępy w krótszym czasie niż nauka poprzez kurs.

Indywidualne lekcje angielskiego online

Lekcje angielskiego online Business English

Nauka przeznaczona dla osób chcących wykorzystać lekcje angielskiego przez Internet do przyswajania zwrotów i wyrażeń charakterystycznych dla biznesu. Bogate działy tematyczne pozwolą na przygotowanie się na każdą sytuację związaną z komunikacją w środowisku firm i partnerów handlowych oraz w biurze. Kurs opracowany w oparciu o materiały wiodących światowych wydawnictw.

Lekcje angielskiego online Business English

Lekcje angielskiego przez internet przygotowujące do certyfikatów

Nauka online w formie praktycznych ćwiczeń sprawdzających i rozwijających wszystkie komponenty językowe oraz utrwalających i poszerzających wiadomości gramatyczne na poziomie niezbędnym do zdania certyfikatu językowego. Lekcje angielskiego online umożliwiają gruntowne przygotowanie się do egzaminu i opanowanie stresu z nim związanego.

Lekcje angielskiego przez internet przygotowujące do certyfikatów

Lekcje angielskiego przez internet dla maturzystów

Kurs online dla maturzystów zapewnia opanowanie umiejętności koniecznych do pomyślnego zdania egzaminu maturalnego z angielskiego. Nauka opiera się na rozwiązywaniu zestawów zadań maturalnych z lat poprzednich jak również na rozwijaniu zasobów językowych poprzez przydatne zwroty i słownictwo używane na wyższym poziomie zaawansowania. Kurs angielskiego przez internet polecany jest dla przyszłych studentów.

Lekcje angielskiego przez internet dla maturzystów

Lekcje angielskiego online dla dzieci od 8 lat

Na małych ambitnych uczniów czekają lekcje przez internet oparte na przyswajaniu dużej ilości nowych słów w połączeniu z prostymi konstrukcjami gramatycznymi, umożliwiającymi opanowanie do kilkuset zwrotów i wyrażeń w ciągu roku. Nauka angielskiego dla dzieci jeszcze nigdy nie była tak efektywna i wygodna, również dla rodziców, którzy nie muszą już odwozić swoich pociech na lekcje, ponieważ odbywają się one na żywo bez wychodzenia z domu.

Lekcje angielskiego online dla dzieci od 8 lat

Lekcje angielskiego przez internet w formie konwersacji:

Nauka angielskiego online uzupełniona bądź oparta na konwersacjach to jedna z najpopularniejszych i najmodniejszych form uczenia się nowych zwrotów i konstrukcji gramatycznych. Pamiętaj jednak, że nasze konwersacje to nie chaotyczne pogawędki przez internet, podczas których nauczyciel nie zwraca uwagi na błędy ucznia i kontynuuje temat, co jest popularne i rozpowszechnione w dzisiejszych czasach. Jedynie odpowiednio przygotowane i przeprowadzone konwersacje mają merytoryczny sens i przyniosą zamierzony skutek w postaci wymiernych postępów ucznia, co powinno być celem wszystkich lekcji oraz kursów angielskiego online.

Lekcje angielskiego przez internet w formie konwersacji